audycje-video

Audycje Video

Krótki reportaż z naszej działalności czyli organizowania Małżeńskich Weekendów

Wykład pt. „Etapy procesu przebaczenia” wygłoszony na 7. Kongresie Małżeństw w Świdnicy w 2017 r.

12 odcinek. O anatomii kłótni. Czym zazwyczaj wyprowadzają z równowagi mężowie a czym żony. Jak przerwać od lat funkcjonujący w związku schemat kłótni. ZAPRASZAMY!!!

11 odcinek rodzinni pl. O obszarach życia małżeńskiego takich jak rozkosz, cierpienie, brak zmian, rozwój, dopełnianie się… ZAPRASZAMY !!!

10 odcinek rodzinni pl. W jaki sposób przy pomocy Małżeńskiej gry można polepszyć swoją komunikację w małżeństwie. Jak działa Karta głosu, jak powiedzieć co jest dla mnie najważniejsze żeby dotarło. ZAPRASZAMY!!!

9 odcinek rodzinni pl. Kontynuacja o różnicach między kobietą a mężczyzną. O roli poczucia bycia piękną i pewną siebie oraz o znaczeniu doceniania mężczyzny. ZAPRASZAMY!!!

8 odcinek rodzinni.pl. O różnicach między kobietą a mężczyzną. M. in. dlaczego mężczyźni nie słyszą co się do nich mówi, a kobietom nie należy udzielać rad. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 7. Kobiety z mężczyznami są dla relacji, mężczyźni z kobietami dla seksu – dosyć ważna różnica w oczekiwaniach wobec siebie. Co zrobić żeby to łączyło a nie dzieliło – czyli o zasadzie przewagi w życiu małżeńskim. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 6. Tym razem o równowadze między dawaniem a braniem, o mądrej miłości, o powstrzymywaniu się od dawania. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 5. O zasadzie równowagi w związku małżeńskim.
W jakich aspektach wspólnego życia trzeba uważać, żeby nie przegiąć i żeby małżeństwo się nie wywróciło. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 4. Kontynuacja o etapach życia małżeńskiego, o fazie rozczarowania i etapie fascynacji głębiej. Wbrew obiegowym opiniom jest sporo małżeństw, którym się udało. Jak to rozpoznać i jak do tego dojść. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 3. Kontynuacja o etapach życia małżeńskiego o emocjach, które dewastują małżeńską relację i o znaczeniu bycia miłym.. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 2.. O etapy życia małżeńskiego, dobrze wiedzieć co nas czeka. ZAPRASZAMY!!!

Odcinek 1. Rozpoczynamy cykl audycji w ramach projektu Rodzinni.pl, będziemy co tydzień mówić o małżeństwie. Dzisiaj było o tym że małżeństwo jest bardzo trudne i niezwykle fascynujące.